Back to top

Equip de Gestió


Caps de Departament

Claire Dubus
Cap de Comunicació i Màrqueting

Cristina Ferraz Rigo
Cap de l'Àrea de Desenvolupament de Negoci

Natàlia Garcia Forés                
Cap de la Biblioteca

Amparo García García            
Cap de la Unitat de Gestió Acadèmica

Montse Masana Mas                
Cap d’Administració i Serveis

Dr. Albert Montull Aced                
Cap d’Ordenació Acadèmica i Qualitat

José Trapero Ortiz    
Cap de Sistemes d’Informació


Unitat de Coordinació de Grau

Anna Baldrich Aragó          
Coordinadora de GEDI

Dra. Esther Brosa Llinares
Coordinadora de 1r i 2n curs de GDIS

Mª Rosario Hernández González
Coordinadora de les assignatures optatives de GDIS i GEDI

Lourdes Sáez Carreras
Coordinadora 3r i 4t de GDIS, Treball Fi de Grau de GDIS i GEDI i Màster Universitari

 

Personal d'administració i serveis

Ricard Argudo Argente    
Sistemes de la Informació

Marta Barangé Viladomiu            
Administració

Rafael Bellido Sevillano
Sistemes de la Informació

Maria del Lluc Bevià Jiménez
Màrqueting i Comunicació

Anna Blanco Martin    
Administració

Núria Boixareda Ariza            
Unitat de Gestió Acadèmica    

Esther Buil Medrano    
Biblioteca /Secretaria de Direcció

Thais Caballero Sabater    
Unitat de Gestió de Postgraus

Carme Calaff Martínez    
Unitat de Gestió Acadèmica

Carla Casas Palagos
Desenvolupament de Negoci

Ainhoa Estrader Miralles    
Unitat de Gestió Acadèmica

Júlia de la Fuente Fernández    
Unitat de Gestió Acadèmica

Gerard Fernández Gancedo    
Sistemes de la Informació

Núria Garcia Alvero    
Desenvolupament de Negoci

Marta Garcia Juan    
Unitat de Gestió Acadèmica

Eloi Garcia Parellada    
Sistemes de la Informació

Carles Garcia Vela    
Màrqueting i Comunicació

Maribel Gelabert Camprubí    
Secretaria de Direcció

Isaac Gimeno Pujabet
Màrqueting i Comunicació

Joan Grau Roman                
Sistemes de la Informació

Isabel Gusils Mari    
Responsable de Comptabilitat

Andreu Jansà Matussek    
Biblioteca

Rebeca López Gómez    
Desenvolupament de Negoci

Cristina Marfà Briansó            
Unitat de Gestió de Postgraus

Francisco Navarro Carrillo            
Cap de Manteniment

Laia Olivé Obradors
Unitat de Gestió Acadèmica

Francisco Javier Oliver Sánchez        
Unitat de Gestió Acadèmica

Iván Perera Benito                
Taller de Maquetes i Prototips

Josep Pou Viade
Taller de Maquetes i Prototips

Pablo Ramos López                
Unitat de Gestió de Postgraus

Eva Ríos Rioyo                
Màrqueting i Comunicació

Rubén Saavedra Pérez            
Sistemes de la Informació

David Sabaté Suñer   
Màrqueting i Comunicació

Dr. Paolo Sustersic 
Àrea de Programes d'Intercanvi i coordinació Study Abroad

Rosa Mª Teruel Cuerpo
Unitat de Gestió de Postgraus

Marc Valls Cabrerizo
Desenvolupament de negoci

Àlex Ventosa Galceran            
Manteniment